7 důvodů, proč jít na více schůzek, pokud jste single

Mezi seznamovacími aplikacemi a postupným opětovným otevíráním barů po celém světě je snazší než kdy jindy potkat další nezadané, pokud jste single. Zajímavé však je, že mnoho svobodných lidí s nepřeberným množstvím možností na dosah ruky chodí na rande jen zřídka. Někteří se seznamování vyhýbají úplně.

„ Paradox volby “ způsobuje, že jsme zahlceni příliš mnoha možnostmi , takže je pravděpodobnější, že si nevybereme nikoho.

I když je jistě nesporné, že bychom měli větší štěstí při hledání partnera, kdybychom skutečně chodili na rande , existují důvody, proč se mnozí z nás odcizují kultuře randění. Je však důležité pamatovat na to, že váš seznamovací život se změní k lepšímu, pokud se začnete věnovat a začnete se snažit chodit na více schůzek.

Je snadné jít na více rande. Jediné, co musíte udělat, je zavázat se, že budete chodit alespoň na jedno rande týdně. Je to dost jednoduché, jít na seznamovací aplikaci a najít si své týdenní rande nebo požádat přítele, aby vám domluvil. Nejdůležitější je začít chodit na více schůzek.

Můj poradce mi jednou řekl: „Vztahy jsou opravdu skvělí učitelé.“ Dokonce i dvoutýdenní vztah vás může hodně naučit o sobě, vašich potřebách, vašich nedostatcích, nedostatcích, vašich cílech a mnoho dalšího. To je jen jeden z mnoha důvodů, proč jít na více schůzek – dozvědět se o sobě a růst. Nemusíte spát s každým, s kým chodíte, stejně jako ne každý, s kým chodíte, s vámi bude chtít vybudovat něco smysluplného. To je v pořádku. Odmítnutí je přirozenou součástí procesu seznamování a čím dříve to pochopíte a nebudete si to brát osobně, tím dříve se můžete zbavit strachu z odmítnutí a chodit s více lidmi.

Chcete najít lásku, ale pan nebo paní Pravá rozhodně nebudou klepat na vaše dveře s žádostí o půjčení hrnku cukru. Láska vám s největší pravděpodobností nespadne kouzlem do klína, protože váš život není film.

Níže je 7 hlavních důvodů, proč byste měli jít na více rande:

1. Paradox volby randění zničí, jen když to necháte

Když jsme ohromeni šokujícím množstvím shod, které dostáváme na seznamovací aplikaci, sledování těchto shod se stává „prácí“, kterou se nechceme zabývat. Takže nikomu nepíšeme. Také se stáváme méně a méně spokojeni s každou možností, kdykoli věříme, že máme na výběr spoustu možností, a to je část problému s paradoxem volby.

Příliš velký výběr může randění zničit, pokud to dovolíte. Paradox volby může způsobit, že budeme chodit na méně rande, než bychom mohli nebo měli. Čím více schůzek však budeme pokračovat, tím větší je pravděpodobnost, že najdeme někoho výjimečného. Abyste našli někoho výjimečného, ​​musíte jít na spoustu rande a musíte být vidět. Ano, to obnáší trávit čas přípravou a mytím vlasů, ale stojí to za námahu.

2. Pan nebo paní Pravá vám nespadnou do klína

Pamatujte, že „ten“ vám nespadne do klína, když budete sedět doma a sledovat Netflix. Musíte se tam dostat, randit s partou nesprávných lidí a políbit pár žab, než najdete tu jednu.

Frustrující „ne“ při randění nakonec povede k tomu kýženému „ano“. Pouhé sezení vás však nikam nedovede. Vyhýbání se seznamovací scéně zjevně není způsob, jakým někoho potkáte.

3. Aktivní seznamování vám pomůže získat sebevědomí a pomůže vám pochopit, co chcete

Chodit na hodně rande nebo hrát na hřišti je něco, co by měl každý člověk po určitou dobu dělat. Pomáhá vám rozpoznat, co vlastně od partnera chcete, a podporuje osobní růst. Například randění s hromadou nesprávných lidí vám může pomoci zjistit, že potřebujete partnera, který je emocionálně inteligentní .

Seznamka je hra s čísly, což znamená , že čím více lidí randíte, tím je pravděpodobnější, že najdete svou shodu. Obecně platí, že randění může také posílit sebevědomí, jakmile si uvědomíte, že máte možnosti a že jste žádoucí .

Můžete získat sebevědomí tím, že budete chodit s více lidmi, což vám pomůže zvýšit vaše standardy. Získání sebevědomí se také promítá do sebelásky , která pomáhá zajistit, že se nespokojíte s méně, než si od partnera zasloužíte.

4. Špatné datum je dobrá věc

I když je pravda, že ne všechna schůzka posilují sebevědomí a ke špatným schůzkám rozhodně dochází, je tu stříbro. Špatné rande jsou dobrá věc, protože každé špatné rande s jinou špatnou osobou znamená, že jste mnohem blíže k nalezení té správné osoby.

Neměli byste se spokojit s někým, o koho máte jen trochu zájem. Každé špatné (nebo průměrné) rande vás dostane o tolik blíže k úžasnému rande s někým, o koho máte velký zájem, což nás přivádí k dalším směřovat.

5. Více „Ne“ vás přiblíží k „Ano!“

Zákon průměru dokazuje, že čím více lidí budete randit, tím blíže budete k onomu dokonalému vztahu.

Jednou z největších chyb, které všichni děláme, když dojde na randění, je to, že nedáváme zákonu průměru příležitost, aby zakouzlil. Nedostáváme se tam dostatečně – ani na míli. Pokud jste byli stokrát odmítnuti, můžete si vypěstovat strach z odmítnutí, který vám brání v tom, abyste si randění vůbec užívali.

Čím více neúspěšných schůzek máte, tím více lidí vás tolik nebaví a čím častěji jste odmítnuti – tím větší je šance, že najdete někoho, kdo se stane vaší spřízněnou duší.

6. Přestanete sbírat svá data

Pokud si vybíráte třešničku, a proto odmítáte většinu svých příležitostí na rande, můžete chodit na rande spíše zřídka – a tak můžete skončit na rande s nízkým sebevědomím, přílišným přemýšlením a strachem z odmítnutí. (Dalším důvodem, proč si nevybírat třešničku, je to, že někdy ten, kdo na seznamovací aplikaci vypadá nejméně přitažlivě, je ten, kdo vás ve skutečném životě uchvátí.) Zákon průměru ukazuje, že čím více schůzek máte, tím vyšší je úspěšnost seznamování. dosáhneš.

Pokud to nezní jako důvod, proč začít více chodit, co třeba to, že randění s několika lidmi současně vám může pomoci cítit se jistěji a nezastrašit svou potenciální spřízněnou duši tím, že se budete chovat nuzně? Pokud chodíte s jedním klukem a on nebo ona vám neprojevuje tolik pozornosti nebo náklonnosti, po které toužíte, budete se kvůli nim příliš stresovat.

Budete příliš přemýšlet a analyzovat to, co říkají, číst do toho, co neříkají, a pokud vám neodepíší, dočasná úzkost může pohltit vaše myšlenky. Když vám však několik lidí píše SMS, protože jste byli na několika schůzkách, ani si nevšimnete, když vám jeden z nich věnuje méně pozornosti. Dokud nepotkáte pana nebo paní Pravou, je naprosto v pořádku chodit s několika lidmi najednou.

7. Čím více schůzek půjdete, tím lépe budete na seznamce

Pokud překonáte své obavy a začnete chodit na další a další schůzky, začnete se na schůzkách cítit pohodlně a budou méně stresující. Být „výborný“ v seznamování je legitimní věc. Koneckonců, praxe to dělá perfektní. Ano, seznamování je dovednost.

Nezapomeňte, seznamování má být zábava. I když nakonec pocítíte nedostatek romantické chemie, každé rande samo o sobě je obvykle docela zábavné a zábavné. Nebo se o sobě na rande dozvíte něco cenného . Pamatujte, že i špatné rande jsou prospěšné pro váš celkový úspěch v seznamování, takže vyrazte a rande! Je naprosto přirozené chtít najít toho správného partnera a najít lásku, a proto se nemůžete bát chodit na více rande, častěji.