Jak aplikovat tekutou tvářenku ve 3 krocích

Blush je make-up, který dodá vašim tvářím šmrnc. Postupujte podle kroků, abyste se naučili, jak aplikovat tekutou tvářenku.

Co je Liquid Blush?

Tekutá tvářenka nebo krémová tvářenka je make-up, který oživí vaši pleť tím, že dodá vašim tvářím přirozeně vypadající flush. Tekutá tvářenka nebo krémová tvářenka jsou skvělé pro suchou nebo zralou pleť, protože tyto vzorce nelepí jemné linky. Krémová tvářenka je skvělá pro své snadné použití – můžete ji nanést prsty, vmasírovat do pleti a rozetřít prsty pro svěží, zářivý finiš. Tekuté složení je obvykle dlouhotrvající a dodává se v odstínech broskve, růžové, červené, oranžové a hnědé. Můžete najít matné nebo třpytivé tekuté tvářenky.

Jak aplikovat tekutou tvářenku ve 3 krocích

Tekutá tvářenka je stavitelná a mísitelná. Aplikujte tekutou tvářenku podle níže uvedeného návodu:

1. Připravte si obličej . Péče o pleť je nezbytnou součástí aplikace make-upu. Umyjte si obličej a aplikujte hydratační krém, abyste hydratovali obličej, aby make-up přilnul k vaší pokožce. Ve srovnání s jinými typy tvářenky je tekutá tvářenka nejvíce hydratační, pokud máte suchou pokožku.

2. Naneste podkladovou bázi a korektor . Pokud používáte podkladovou bázi a korektor, naneste tyto produkty na obličej před přidáním ruměnky.

3. Naneste tekutou tvářenku . Nejzákladnějším způsobem, jak aplikovat tvářenku, je usmát se a najít jablko na tváři. Naneste tam a poté rozetřete směrem ke spánkům, aby váš obličej získal přirozenější nádech. Pokud se vaše tvářenka objeví v tyčince, přejeďte prstem přímo na tváře. Pokud je dodáván v nádobě, použijte prsty k natírání produktu na obličej. Můžete také použít štětec na tvářenku nebo houbičku na make-up – začněte u jablíčka tváří a poté rozmixujte pohybem nahoru.

4 tipy pro použití tekuté tvářenky

Při aplikaci tvářenky mějte na paměti tyto triky a triky s make-upem:

1. Použijte tekutý podklad s tekutou tvářenkou . Pokud plánujete použít tekutou tvářenku, použijte tekutý základ nebo tónovaný hydratační krém a tekutý korektor. Vrstvení pudrových a tekutých make-upů může způsobit pruhování. Pro snadné mixování použijte zcela tekutý základ.

2. Zvažte své podtóny . Je nezbytné vybrat správnou barvu tekuté tvářenky pro váš typ pleti. Zjistěte, zda máte na obličeji studené nebo teplé podtóny . Pro co nejpřirozenější vzhled si vyberte tvářenku, která odpovídá vašim podtónům: Broskvová pro teplé podtóny, švestka pro studené podtóny. Chcete-li vyniknout make-up s tvářenkou, experimentujte s odstíny v opačném podtónu.

3. Postupně přidávejte barvu . Tekutá tvářenka má vysokou pigmentaci, takže je lepší nanést trochu na obličej a rozetřít a poté posoudit svůj vzhled. V případě potřeby přidejte více barvy – je snazší přidat barvu, než ji odstranit.

4. Podtrhněte svůj vzhled rozjasňovačem . Po nanesení tekuté tvářenky můžete přidat rozjasňovač nebo bronzer , abyste dodali obličeji teplý odstín.